+ Ответить в теме
Показано с 1 по 9 из 9

Тема: ТО-1 Второе ТО-1 ZAZ Forza (Chery Bonus)

СТАРЕЙШИНА Форзавод olegek is on a distinguished road Репутация: 21 Аватар для olegek
    Авто
    Lanos

ТО-1 Второе ТО-1 ZAZ Forza (Chery Bonus)

Второе ТО-1 ZAZ Forza Что меняли на первом ТО-1 и сколько обошлось.

Постоянный Форзавод beutiful_is_empty is on a distinguished road Репутация: 15 Аватар для beutiful_is_empty
    Авто
    ЗАЗ Forza
    всім добрий день!...сьогодні пройшов то-1..намотав 9635! міняли масло, масляний фільтр, повітряний і бензиновий, рідину гідропідсилювача. обтяжка ходової частини і елекродіагностика ебу. вийшло мені то все діло в 1100 грн. виникло у мене за сьогоднішній день купу питань...хочу попарадитись з народом шо з тим робити! до сьогоднішнього ранку до машини притензій не було жодних, от тільки мені здавалось, що вона трохи туга. розгон до 110 -120 при оборотах 2800-3200 туго їй давався...і показник бензини був великий як на мене! сьогодні на сто майстер дуже здивувався чого мені на то-0 залили масло 10w-40, бо треба лити 5w-30 синтетику замість півсинтетики!.....не знаю шо так вплинуло на машину чи масло меншої густини чи новий повітряний фільтр, но машина ожила в прямому смислі....вертався додому, то вона 130 летіла так як раніше на 90....а от тепер з цікавості сів я сервісну книжку читати, бо мене цікавість загризла....а там пише шо масло лити все таки 10w-40 або на зимовий період 5w-40....шо мені тепер робити і чи є в цьому проблема велика? всім дякую!

Постоянный Форзавод Толик is on a distinguished road Репутация: 16
    Авто
    ZAZ Forza
    Проблемы наверное нет,но наверное все таки 5-40 синтетика было бы лучше,не северный полюс лить 5-30.А 10w-40 полусинтетика конечно загнули на зиму залили.

Постоянный Форзавод beutiful_is_empty is on a distinguished road Репутация: 15 Аватар для beutiful_is_empty
    Авто
    ЗАЗ Forza
    Народ, питаюсь у всіх хто що знає!!!.....кому і яке масло заливали на СТО???...а то мене то питання турбує тепер не на жарт!...дзвонив навіть дзвонив сьогодні на ще одне СТО і там спитався, яке треба лити....відповіли, що треба лити 5W-30 і ппц.......на питання чого в сервісній книжці пише 10W-40 так відповіді і не почув конкретної...сказали, що завод рекомендує лити 5W-30!
    І взагалі хочу сходити з гарантії...то тупа трата грошей та гарантія......масло лиють хз яке....та кожен раз інше(в моєму випадку)....мене та ситуація ніфіга не пре!...по-друге я на ТО-1 потратив 1100 грн з яких 513,65 грн мені вийшло за матеріал, 586 я тупо віддав, щоб мені просто "подивились" чи все добре, а точніше спитались....а як почули, що все добре і втішились, бо нічого і робити не треба....і то ше фігня.....як би вони виконали весь перелік робіт який написаний в акті виконаних робіт...з того всього певно тільки ходову перетягнули і все! а стояти над ними і тупо нудно казати що їм робити мені не виходить з 3 причин: 1-нема часу там сидіти біля них, а 2-ге мене якось не дуже серйозно сприймають майстри яким по 40-45 років, а мені 23.....певно думають, шо за пацан буде мені тут втирати, що я маю робити і 3-тє я сам не люблю, коли мені під руки дивляться і ходять за мною на роботі з дурними питання нащо і нащо інше. У мене склалося таке наступне бачення.....ближчим часом нафіг зливаю зі своєї Форзи всі ті кітайські рідини(гідропідсилювач, тормозуху, антифріз) і заливаю дорогі брендові типу Motul...краще я вже на це гроші потрачу і я буду мати чистий спокій...ніж будуть мені хз шо лити туди....а за тисяч 5 і масло поміняю на Motul чи Xado...впевнений, що при такому розкладі та машина проживе набагато довше. Сьогодні говорив з чуваком, який їздить на Амулєті і торгує тими всіма маслами і запчастинами дешевими і дорогими.....каже запчастини вже помаленьку починають в нього появлятись в прайсі, + каже, що обкатку я вже пройшов і все що мало вилізти по браку, то вже давно б вилізло і так....а так все поки тьфу-тьфу....тому висновок зробив наступний...навіть якщо щось і станеться, то на гроші, які просто так не буду віддавати на ТО по +-586 грн приблизно кожного разу(а це вже практично 2000 грн за три ТО) можна буде і платний ремонт зробити чогось там, що поламається....по часу то саме вийде, що і гарантія...але принаймі я буду знати, що у мене класне масло і все решту залите відповідного рівня! або навіть купити собі нормальний інструмент на ті гроші і самому собі ходову підтягувати чи щось таке не значне! Ох мене і нагризло питання з тим ТО за 2 дні....ото хоч душу виклав собі тут ))))...хто що думає по цьому приводу?!

Часто на сайте Форзавод Віталій is on a distinguished road Репутация: 10
    Авто
    ZAZ Forza
    я працюю на сто, і на гарантії буду я до 10 тисяч, бо за цей період якшо щось і має зламатись ,то зламається

Постоянный Форзавод Толик is on a distinguished road Репутация: 16
    Авто
    ZAZ Forza
    думай сам какое масло тебе заливать!? возьмем для примера одно из обозначений sae. что такое 10w40? две группы цифр означают то, что эту жидкость можно заливать в двигатель в любое время года. "летний" показатель находится за буквой “w”, "зимний" – перед ней. чем меньше первое значение, тем больше масло «устойчиво» к холодам, и наоборот – чем больше второе, тем более в высокую температуру масло сохраняет свои свойства. если группа цифр – одна, а букв нет вовсе, значит масло летнее.ну и не мало важную роль играет производитель "с какой бочки,в каком подвале разливали".

Авто
    ЗАЗ Forza
    Цитата Сообщение от Толик Посмотреть сообщение
    думай сам какое масло тебе заливать!? возьмем для примера одно из обозначений sae. что такое 10w40? две группы цифр означают то, что эту жидкость можно заливать в двигатель в любое время года. "летний" показатель находится за буквой “w”, "зимний" – перед ней. чем меньше первое значение, тем больше масло «устойчиво» к холодам, и наоборот – чем больше второе, тем более в высокую температуру масло сохраняет свои свойства. если группа цифр – одна, а букв нет вовсе, значит масло летнее.ну и не мало важную роль играет производитель "с какой бочки,в каком подвале разливали".
    До вчорашнього дня про масло мало знав...сказали яке треба лити його і лив....тепер вже начитався трохи і виходить, що можна лити і 10W-40 і 5W-30 але це більше залежить від погоди, в яку машина буде використовуватись...і з того всього я зрозумів, що саме краще буде підходити напевно 5W-40 синтетика....якраз на морози, які у нас були тої зими, підійде і на жару також буде добре!....виробника хочу взяти дорогого...в Таврію(попередня машина) лив Xado мінералку.....і мотор їй відкрили вже аж на 280 тисячах на ремонт і виглядав він нормально...чесно кажучи я його б і не робив навіть, але полетів вижимний підшипник і диск сцеплення.....то вже під шумок і мотор відкрили глянули і зробили...так, що мені Xado сподобалось дуже....Motul ще хвалять сильно...правда воно і дорожче буде!
    Последний раз редактировалось beutiful_is_empty; 08.03.2012 в 11:47.

Постоянный Форзавод Любомир is on a distinguished road Репутация: 15
    Авто
    ZAZ Forza
    Записей в дневнике
    1
    У своєму БЖ описав що поміняв і що не вдалося з першого разу. Щоб зняти бензиновий фільтр зробив приспосіблення зі старих советских плоскогубців.На кінчиках губок причіпив по бобишці 6х5мм і так вдалося нажати на кнопки.

Новичек Форзавод Алекс Днепр is on a distinguished road Репутация: 10
    Авто
    ZAZ Forza

Всё правильно, я тоже поддерживаю самостоятельное обслуживание, а не выбрасывать деньги!

До покупки Форцы, была Мазда 626, всё обслуживание делал сам, ну за исключением, когда нужен был 100 тонный пресс ступицы прессовать или развал-схождение на стенде. С Форцой счас тоже разберусь с мануалом и буду делать всё сам. К сожалению, практически везде автомеханики на автосервисах не чисты на руку, не будем их поддерживать, пока они сами не будут просить просмотреть их работу, что и как они сделали.

+ Ответить в теме

Метки этой темы

Ваши права