+ Ответить в теме
Страница 3 из 10 ПерваяПервая 1 2 3 4 5 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 21 по 30 из 98

Тема: Бортовий комп'ютер Форзи 2169

Постоянный Форзавод beutiful_is_empty is on a distinguished road Репутация: 15 Аватар для beutiful_is_empty
    Авто
    ЗАЗ Forza
    та я вже зробив.....правда на 3-тій день після покупки, а то швидше не вийшло!....антикор вийшов 1200 і 560 підкрильники!..обробляли дно, крила, двері, кришку капота і багажника.......матеріал був Тектил....смердючий як хз шо......але ніби добре обробили...принаймі зі всіх шпар витікало ше цілий тиждень!...дно замазали тоже моцно!..........просто хотів взнати хто ше робив по яких цінах і шо взагалі думає про той антикор

Постоянный Форзавод Andrei is on a distinguished road Репутация: 10
    Авто
    ZAZ Forza
    не робитиму, у мене до Форзи була Джилі, теж заводська обробка і підкрильників не було ( простояла під відкритим небом майже три роки), за три роки ніде і ржавчинка не з"явилась, не буду обробляти і Форзу

Новичек Форзавод ярослав is on a distinguished road Репутация: 10
    Авто
    ZAZ Forza
    Обробатывал сразу после покупки в АЦ Киев,отдал за всё(с подкрылками) 1100гр.
    Когда проходил ТО-0 мастер по развалу сказал,что ходовая похожа на W PassatB3

Постоянный Форзавод beutiful_is_empty is on a distinguished road Репутация: 15 Аватар для beutiful_is_empty
    Авто
    ЗАЗ Forza
    повезло тобі з тим антикором і підкрильниками!.....мені дорожче обійшлось!....а про W Pasat B3 мене радує!

Авто
    ЗАЗ Forza
    Народ, привіт...вже навозив 1200 км...поки все добре)))....чого пишу взагалі...хотів спитатись хто і яку гуму зимову хоче ставити на Фозю....Які фірми? Може хто має досвід їзди чи просто інфу про Матадор МР 59

Часто на сайте Форзавод Ветеран is on a distinguished road Репутация: 10 Аватар для Ветеран
    Авто
    ZAZ Forza
    Машину не обрабатывал . Зашита обошлась вроде 800 с установкой в салоне. Но поторопился. Надо было защиту купить и самому поставить дешевле было бы. А про запчасти от Гольфа это хорошо точно.

Авто
    ЗАЗ Forza
    намотав вже майже 1600 км...все поки нормально!...сьогодні купив чехли на сидіння...прикольно дивляться...мене пре! і поставив бризговикі, шоб менше болотом кидалась)))......є правда 4 мінуси які мене бісять!..1) то магнітоли і акустика...міняти треба і то терміново! 2) задня поличка багажника...любить потарабанити інколи 3) з якогось дива після обробки антикором почало скрипіти скло в дверях водія, коли його відкривати і закривати...думаю вимазали десь тим шміром всередині! і 4-те...то хотілось би трошки кращий пластик обивки салону...але думаю то не смертельно!....глобальних проблем поки жодних!...а так машиною задоволений цівком!

Авто
    ЗАЗ Forza

От хочу показати свою Фозю......повішав на неї призговикі...кому цікаво, то може глянути як вона з ними виглядає!

результат від них почув зразу, а то так камінці тарабанили по дні шо капець...аж під дупою інколи звуки чулись від них....а тепер тишина!..з часом воно дасть свій результат!
    Нажмите на изображение для увеличения
Название: DSC09311.jpg
Просмотров: 14
Размер:	93.2 Кб
ID:	219
    Последний раз редактировалось beutiful_is_empty; 10.09.2011 в 19:54.

Авто
    ЗАЗ Forza
    вигляд заднього колеса
Название: DSC09312.JPG
Просмотров: 4
Размер:	51.0 Кб
ID:	220

Авто
    ЗАЗ Forza
    бризговик запхав під під підкрильник
Название: DSC09310.JPG
Просмотров: 7
Размер:	61.4 Кб
ID:	221

+ Ответить в теме
Страница 3 из 10 ПерваяПервая 1 2 3 4 5 ... ПоследняяПоследняя

Ваши права