+ Ответить в теме
Страница 10 из 10 ПерваяПервая ... 8 9 10
Показано с 91 по 98 из 98

Тема: Бортовий комп'ютер Форзи 2169

Постоянный Форзавод beutiful_is_empty is on a distinguished road Репутация: 15 Аватар для beutiful_is_empty
    Авто
    ЗАЗ Forza
    Всім привіт! намотав 15000 тисяч і приколів поки не видно ніяких!!! Правда на днях надумав провірити рівні рідин в своїй Фозі і був дже здивований, коли побачив, що рідина гідропідсилювача практично пуста(хоча все сухо і класно). Потім почав згадувати своє ТО-1, яке мені дуже не сподобалось по виконанні майстрами і згадав, що коли поміняли мені рідину ГУР, то у мене ше 2 дні кермом трусило при поворотах. А на СТО тоді сказали, що вони не в курсі шо за фігня і певно то таке було до заміни. То потім начитався вже про ту штуку.....мені просто не прокачали нормально гідропідсилювачі тому його так трусило, але потім він і сам прокачався. Але так як я в тому не шарив, то і не дивився на той рівень. Тому взнав про прокачку ГУР і про заміну того масла в ньому і плюнувши на то СТО, на яке прийдеться їхати і палити купу бензи + платити за те, що вони мені долиють тої рідини трохи, купив я собі флящину рідини Motul Multi ATF, яке так в народі хвалять. Поїхав вчора на естакаду і злив нафіг ту шо мені туди залили на То-1 і залив той Motul. Залив нової туди 550 грам, а старої злив 450 грам....я думаю на такому маленькому об"ємі в 550 грам різниця в 100 грам це велика різниця! Так що помаленьку починаю зливати з Фозі ту всю Китайську пургу, яку там залили на заводі. Наступним кроком буде коробка передач, бо вже не від першого Черрі-вода чую що масло в коробці там зливати треба зразу і лити щось нормальне, поки біди не наробило! + поки лазив під естакадою замітив, що у мене і фільтр масляний фігово затягнутий, бо з нього масло капає трохи(хоча рівень масла добрий поки))) ). Але так його і не закрутив ше, бо фільтр ппц який гарячий був і слиський від масла, а ключа біля себе я не мав. Тому помаленьку починаю переходити на самообслуговування своєї Фозі, бо ті майстри мене шось напрягають в тих СТО! Хочу поступово зливати все і переходити на Motul. Всім удачі!!!

СТАРЕЙШИНА Форзавод пупа is on a distinguished road Репутация: 16
    Авто
    ZAZ Forza
    Записей в дневнике
    1
    Для того, чтобы открутить маляный фильтр, не нужен ключ, часто выручает крупная наждачная бумага на тканевой основе. Оборачиваем фильтр образивом к фильтру и откручиваем. Для техники безопасности все эти операции необходимо производить в перчатках. При замене масляного фильтра его закручивают от руки во избежание смещения резиновой прокладки. Привет Всем.

Постоянный Форзавод beutiful_is_empty is on a distinguished road Репутация: 15 Аватар для beutiful_is_empty
    Авто
    ЗАЗ Forza
    та з тим то я знайомий, на старій машині міняв також сам....але так як він був гарячий і слизький, а біля себе я нічого такого не мав...от і не докрутив ще його)))...але то фігня, докручу на днях!

Авто
    ЗАЗ Forza
    19300 км на приборах....політ класний...проблем нема ніяких.....як і писав вище я буду сходити з гарантії.....а точніше просто на ТО на 20тис не поїду і все......закупися вже фільтрами, маслами і буду сам все міняти!....

Часто на сайте Форзавод Віталій is on a distinguished road Репутация: 10
    Авто
    ZAZ Forza
    Підтримую,я на волинь-авто теж більш ні ногою,фільтр на 0му не затягнули нормально і 1му то теж недожали,хоча я до майстра підходив і просив зажміть добре,бо масло сочиться, і ше на 1му то я попросив шоб замінили мені масло в коробці,вони ламались але замінили,то 2 робитиму сам! зараз 11000км на спідометрі.

Авто
    ЗАЗ Forza
    19900 на приборах....ТО собі вже зробив сам, можна сказати!...тільки треба поїхати на якесь СТО хай тормозуху мені там поміняють на нову і масло в коробці, бо сам я туди поки пхатись не хочу!!!....а так все поміняв сам на естакаді....перейшов повністю на Motul, а там час покаже!!!

Новичек Форзавод wiktor is on a distinguished road Репутация: 10
    Авто
    ZAZ Forza
    у меня такой стоял на сенсе машину продал багажник оставил, незря
    подошол реально нормально под захваты добавил самоклейку баз резинок шоб было тоньше ,для меньших зазоров при закрывании дверей В киеве на перова новый стоит 440грн.

Авто
    ЗАЗ Forza
    всім привіт.....на приборах 27000 вже і проблем ніяких нема!!! недавно був на СТО для провірки ходової після зими....і мене заспокоїли словами, шо проблем в принципі ніяких не знайшли...все купи тримається!! гоцали ходову на вібростенді і наміряли, шо стійки десь 65% тримають....порівняно з минулим роком було десь 74% весною, а нові, по їхніх словам, десь 80% мають.....тому проблем поки не бачу жодних!

+ Ответить в теме
Страница 10 из 10 ПерваяПервая ... 8 9 10

Ваши права