+ Ответить в теме
Показано с 1 по 9 из 9

Тема: Вопрос по выбору и покупке ЗАЗ Forza

Постоянный Форзавод beutiful_is_empty is on a distinguished road Репутация: 15 Аватар для beutiful_is_empty
    Авто
    ЗАЗ Forza

Вопрос по выбору и покупке ЗАЗ Forza

Привіт ше раз!...захвилювало мене одне питання і то при чому дуже сильно!....сьогодні був в коріша в магазині, який продає запчастини до китайців і багато ше яких авто. Сам то він пересів з Омегі на Амулєта...видно має вихід на добрі і дешеві запчастини.......впринципі Амулєта хвалить, бо ставить на нього все від Гольфа чи Форда......а от за Чері А13 про добру якість запчастин оригінальних китайських сказати нічого не може.....навіть показував німця і китайця...ну різниця навіть в вазі суттєва була в ти запчастин!......а вот і питання саме....чи є або чи будуть до Форз нормальні запчастини?!....і від яких машин?.......бо купляти китайські стійки я думаю то буде даремна трата коштів, бо вони своє можуть не від"їздити!

Постоянный Форзавод beutiful_is_empty is on a distinguished road Репутация: 15 Аватар для beutiful_is_empty
    Авто
    ЗАЗ Forza
    Цитата Сообщение от Виктор Посмотреть сообщение
    у меня комфорт, и пищалки есть и подогрев сидений даже зеркал))
    Віктор, ше вам питання на засипку задам....не в курсі як у Форзи з запчастинами?!...а то мене сьогодні знайомий насторожив якістю іменно китайських запчастин і неможливістю поставити запчастини від німців, як на Чері Амулєті наприклад!..наскільки це правда і як з тим боротись?....дайте відповідь по можливості!....а сам от хочу Форзу брати ближчим часом!..як враження від неї?

Постоянный Форзавод Виктор is on a distinguished road Репутация: 13 Аватар для Виктор
    Авто
    ZAZ Forza
    Записей в дневнике
    1
    Цитата Сообщение от beutiful_is_empty Посмотреть сообщение
    Віктор, ше вам питання на засипку задам....не в курсі як у Форзи з запчастинами?!...а то мене сьогодні знайомий насторожив якістю іменно китайських запчастин і неможливістю поставити запчастини від німців, як на Чері Амулєті наприклад!..наскільки це правда і як з тим боротись?....дайте відповідь по можливості!....а сам от хочу Форзу брати ближчим часом!..як враження від неї?
    Впечатление хорошее..на счет запчастей ничего сказать не могу( . Смотрите, вы же 3 года будете на гарантии, а когда гарантия закончится я дума уже будет много чего Говорят к концу этого года 30-40% будут изготавливать в Украине).
    Кстати слышал у форзы сцепление- нежное, так что смотрите- поаккуратнее..., а то потом придется пол года ждать)))

Авто
    ЗАЗ Forza
    хм....та гарантія то штука класна....але знаючи як вона у нас працює та гарантія......сам компи продаю і знаю які там "14 днів" і як вони солодки звучатить, коли шось купляєш!....а от шо мене насторожує, то якість тих запчастин. я до сьогоднішнього дня свято вірив в Форзу і в її непоклонність....а от після теми з запчастинами я задумався.....просто реально задумався чи не буде з тим проблем......але далі свято і наївно вірю шо все буде гуд!

Постоянный Форзавод Виктор is on a distinguished road Репутация: 13 Аватар для Виктор
    Авто
    ZAZ Forza
    Записей в дневнике
    1
    Как говорил пупа- с гарантийщиками нужно жестко, по другому они не понимают =) и тогда будить все гуд

Авто
    ЗАЗ Forza
    та гарантія то класна штука, але вона не вічна....шо потім робити, коли вона вийде і прийдеться купляти досить дорогі і не якісні запчастини.....от шо мене турбує...обідно буде!......хоча я десь вичитав, шо Україна планує випускати 30-40% запчастин.....так шо маю велику надію, шо проблем з тим не буде!

СТАРЕЙШИНА Форзавод olegek is on a distinguished road Репутация: 21 Аватар для olegek
    Авто
    Lanos
    Через год, максимум два запчастей на ЗАЗ Forza Chery Bonus, будет много не только украинских, но и из Китая привезут море. Плюс появяться аксесуары, это вопрос времени.

СТАРЕЙШИНА Форзавод пупа is on a distinguished road Репутация: 16
    Авто
    ZAZ Forza
    Записей в дневнике
    1
    Мне это напоминает историю с Ланосами, когда они только появились у всех был вопрос о запчастях. Теперь ни у кого не возникает вопросов. Все дело времени.

Был не раз Форзавод серж_1976 is on a distinguished road Репутация: 10
    Авто
    ZAZ Forza
    По подвеске все также как и на Амулет подходит с Гольфа

+ Ответить в теме

Ваши права