+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 17

Тема: Forza-нова машина

Постоянный Форзавод Любомир is on a distinguished road Репутация: 15
    Авто
    ZAZ Forza
    Записей в дневнике
    1

Forza-нова машина

У нашому місті покищо є дві Форзи і задні вихлопні труби зроблені одинаково чомусь втікають вправо а потім трубка зігнута вліво до місця де в бампері є виямка.Я вже писав що переробив задню вихлопну трубу в розділі що ви хочете переробити в Форзі а тепер опишу як і що робив.1.На кузові гачки підігрів і перегнув їх назад до бампера.2.На вихлопній трубі перегнув гачки на 180 градусів.3.Розрізав тонкі трубки вхід і вихід на резонаторі лишилось приблизно по 10см потім вихід розрізав ще раз приблизно 10см і цей кусок труби на вході вставив між фланцем і резонатором ну а на виході той кусок що залишився. І ще одна доробка якої на Форзі немеє то пластмаса яка захищає ремені від болота.Нехай китайці собі чіпають розрізані банки з під масла а я взяв захист від Ланоса трошки підрізав підігрів вигнув і як там було.
    Нажмите на изображение для увеличения
Название: Изображение 056.jpg
Просмотров: 23
Размер:	90.5 Кб
ID:	158

СТАРЕЙШИНА Форзавод olegek is on a distinguished road Репутация: 21 Аватар для olegek
    Авто
    Lanos
    Что за защита от ланоса, фото мож выставить как получилось?

Авто
    ZAZ Forza
    Записей в дневнике
    1
    В Ланосах і Сенсах пластмасові захисти одинакові зроблені буквою Г внизу ванночка 20см ширини а найвища сторона має 32см довжина того захисту 60см видавлені ребра жосткості на Форзу потрібно відрізати одну сторону ванночки щоби не впиралась в піддон мотора а 32см лишаєм і зразу починається сходинка там потрібно відрізати так щоб сам захист сховався за підкрильник а щоб фото нормально зробити думаю треба колесо знімати і щоб машина була на підйомнику.

СТАРЕЙШИНА Форзавод пупа is on a distinguished road Репутация: 16
    Авто
    ZAZ Forza
    Записей в дневнике
    1
    Поздравляю с покупкой. Ни гвоздя, ни жезла. Ждем новых сообщений по поводу унификаций Форзы.

Постоянный Форзавод Толик is on a distinguished road Репутация: 16
    Авто
    ZAZ Forza
    Класно!Так ты взял полностью подкрылки от ланоса передние?И они после доработки подошли?Или из них куски вырезал?Просто жду не дождусь этих подкрылков!Если можно хоть какое-то фото!

Авто
    ZAZ Forza
    Записей в дневнике
    1
    Толік читай будь-ласка уважно про що йде мова підкрилки на Форзі є а немає захисту ременів. Я наприклад взагалі не буду якісь інші підкрильники ставити заводські прикручені ну і за то дякую.

СТАРЕЙШИНА Форзавод olegek is on a distinguished road Репутация: 21 Аватар для olegek
    Авто
    Lanos
    Цитата Сообщение от Любомир Посмотреть сообщение
    Толік читай будь-ласка уважно про що йде мова підкрилки на Форзі є а немає захисту ременів. Я наприклад взагалі не буду якісь інші підкрильники ставити заводські прикручені ну і за то дякую.
    Можешь фото или сылу скинуть, что это за защита, а то все из бутылок разных или кусков пластмасы делают. Просто люди не знают, что такое есть...

Авто
    ZAZ Forza
    Записей в дневнике
    1
    Даю фото защити міняв тапочки ну і зняв колесо нарешті
    Нажмите на изображение для увеличения
Название: P8180239.jpg
Просмотров: 27
Размер:	92.5 Кб
ID:	237

Постоянный Форзавод Виктор is on a distinguished road Репутация: 13 Аватар для Виктор
    Авто
    ZAZ Forza
    Записей в дневнике
    1
    Цитата Сообщение от Любомир Посмотреть сообщение
    У нашому місті покищо є дві Форзи і задні вихлопні труби зроблені одинаково чомусь втікають вправо а потім трубка зігнута вліво до місця де в бампері є виямка.Я вже писав що переробив задню вихлопну трубу в розділі що ви хочете переробити в Форзі а тепер опишу як і що робив.1.На кузові гачки підігрів і перегнув їх назад до бампера.2.На вихлопній трубі перегнув гачки на 180 градусів.3.Розрізав тонкі трубки вхід і вихід на резонаторі лишилось приблизно по 10см потім вихід розрізав ще раз приблизно 10см і цей кусок труби на вході вставив між фланцем і резонатором ну а на виході той кусок що залишився. І ще одна доробка якої на Форзі немеє то пластмаса яка захищає ремені від болота.Нехай китайці собі чіпають розрізані банки з під масла а я взяв захист від Ланоса трошки підрізав підігрів вигнув і як там було.
    Вложение 158
    жалко что подробного фотоочета нет, я бы поковырялся кода починили бы машинку))

Авто
    ZAZ Forza
    Записей в дневнике
    1
    Продовжую як дехто каже уніфікацію Форзи але то все добре що ми тут пишемо якщо би наші рацпропозиції та тим умельцам з двома лівими руками що на заводі бо років через 3-4 якщо будем живі-здорові і ще будем кататись на Форзі прийдеться міняти вихлопну задню частину, середню потрібно буде все по новому підганяти на місце.Я ще літом переробив передню частину після поїздки в Карпати коли гофрою дорогу рівняв напевно кліренс у Форзі заміряється від тої гофри що під мотором-13см.Ще хтось ставить защиту + ще 2см і шо залишається.Даю фото на даний момент є 15см .
    Последний раз редактировалось Любомир; 10.12.2011 в 20:06.

+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя

Ваши права