+ Ответить в теме
Показано с 1 по 8 из 8

Тема: Моя перша машина- ФОРЗА!

Новичек Форзавод igorka199 is on a distinguished road Репутация: 10
    Авто
    ZAZ Forza

Моя перша машина- ФОРЗА!

Доброго дня! Так склалося що попав на роботу в Данію и коли закінчувавсь контракт і потрібно було їхати на Україну в интернеті випадково побачив таку класну машину - Форзу. вона мені дуже сподобалась і з технічної точки зору і візуально. вирішив куплю! Приїхав 19 вересня 2011 в Україну. а 20, щоб гроші не розтринькались на гульки-шмульки, поїхав у Київ по машину!
    Купував її в "атоцентрі на кільцевій" фотів червону чи чорну але побачив синю і вибрав синю, в кузові хечбек, комплектації "комфорт". Хотів люксову, але послухав пораду консультанши, що зі мною ходила-"купи краще комфорт а не люкс, а на різницю в ціні (тоді це було 6000 грн) зроби для машини антикор, постав підкрилки, затонірую вікна., і постав захист двигуна" так і зробив!.І ще на облік ставили вони мені, на слідуючий день я забирав уже готову машину, уже на білих номерах, з реестрацією Новогра-Волинською (в регіоні де я проживаю),страховку також робив там, ну короче все там робив. виїхав з відти на нормальній машині)). За це все віддав 96000грн! Їздив, все нормально, на то-0 також був!

Авто
    ZAZ Forza
    Десь у жовтні був у Житомирі на то-0 замінили масляний фільтр, повітряний фільтр, бензиновий фільтр,і масло. потім перетягнули всі гаки і болти в підвісці, після цього перегнав машину на стенд розвал сходження, там подивились, потим послали на компютнрну діагностику електрообладнання. ну все було нормально и за це все заплатив у касі 907 грн.

Авто
    ZAZ Forza
    музика у машині на 2-, тому купив патіфона, 4 динаміки, підсилювача і аудіо кабеля привіз з даніїі і встановив це все в машині, все стандартне те що витягнув з машини продав другові за 50 грн. вин поставив собі у москвич- казав дуже добре грає! зараз акустика в машині на 5-, тому хочу купити ще пищалки в стойки біля лобового стікла, бо в мене їх немає. також хочу купити 2 дінову магнітолу з gps. камеру заднього виду, і парктронік на 8 датчиків.

Авто
    ZAZ Forza
    Проїхав уже 10012 км.-політ нормальний, пора їхати на то-1, але зараз знову в Данії, машина чекає мене. повернусь , тоді поїду!
    До зустрічі! ,всім щасливої дороги!

Постоянный Форзавод Толик is on a distinguished road Репутация: 16
    Авто
    ZAZ Forza
    Поздравляю!Ну вот приехал бы со второй командировки,добавил и кпил еще лучше машину!?

Авто
    ZAZ Forza
    можливо, але уже пізно,я не думав що ще раз поїду на роботу. та і мені форза подобається!

Постоянный Форзавод Толик is on a distinguished road Репутация: 16
    Авто
    ZAZ Forza
    Это хорошо что нравится!

Авто
    ZAZ Forza
    30000 км уже, зараз нею в дании, трохи страшно-якшо щось поломаеться-де взяти запчасти?

+ Ответить в теме

Ваши права